Markę "Esencja Snu" założyliśmy w październiku 2018 roku. Sami, zdecydowanie wcześniej, przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie branżowe, by dziś móc Państwu zapewnić najwyższą jakość produktów oraz najlepszą obsługę. Oferując najwyższą jakość i podbijając serca zadowolonych klientów, skutecznie rozwijamy sieć naszych salonów. W ciągu 2 ostatnich lat otworzyliśmy 2 salony meblowe w Poznaniu, a już w 2021 roku pojawimy się
w 5 kolejnych miastach Polski. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu wymarzonej wygody i komfortu. Dlatego właśnie dbamy o jak najlepszą dostępność naszych produktów oraz możliwość doświadczenia ich jakości na własnej skórze. Umiejętność odpowiadania na Państwa potrzeby sprawiła, że staliśmy się jednym z najlepszych salonów meblowych w Poznaniu – na tym jednak nie poprzestajemy.

Współpracujemy tylko z najbardziej niezawodnymi producentami produktów najwyższej jakości z wieloletnim doświadczeniem na rynkach międzynarodowych. Są to marki: Materasso oraz Drewmax.

 

 

 

 

Materasso może pochwalić się 25 letnim doświadczeniem i jakością produktów, która sprawiła, że jest to jeden z największych w Europie producentów wysokiej klasy, komfortowych materaców ortopedycznych, designerskich łóżek oraz innych akcesoriów, potrzebnych dla zapewnienia sobie zdrowego snu. Materasso, to producent oferujący produkty wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie ergonomii, jakości, nowoczesności zarówno stosowanych materiałów, jak i nowoczesności technologii produkcji.

Zakłady produkcyjne w miejscowości Oravské Veselé produkują ponad 300 000 materacy i ponad 70 000 krat lamelowych rocznie w różnych odmianach.

Indywidualne wymagania są dostosowane do właściwości ortopedycznych - twardości i elastyczności materaca, właściwości antyalergicznych, właściwości estetycznych - projekt materaca.

Firma posiada wiele certyfikatów i nagród (Cigler, Zgoda Chief Health Officer Republiki Słowackiej pod nazwą „Medical Spring Mattress”

Jak sami przyznają: „Przyczyniamy się do tego, aby współczesna osoba, która w inny sposób była narażona na wiele niekorzystnych wpływów, takich jak złe siedzenie lub brak ruchu, mogła odpocząć, zrelaksować się i zregenerować zdrowie.”

Większość produkowanych materacy jest klasyfikowana przez Państwowy Instytut Kontroli Leków jako „Urządzenie medyczne”.

Historia firmy Materasso Slovakia s.r.o. sięga roku 1995. Głównym celem produkcji od początku było wytwarzanie ergonomicznych materaców ortopedycznych i medycznych, poduszek oraz kołder i dekoracyjnych koców.

Stopniowo firma powiększała swój asortyment o produkcję łóżek kontynentalnych, designerskich łóżek tapicerowanych, zaawansowanych technologicznie stelaży pod materace, poduszek do siedzenia, zabawek i innych wyrobów z pian poliuteranowych. Stąd w 2009 roku uruchomiono nowoczesną tapicernię i stolarnię, pozwalającą nam na jeszcze lepsze zaspakajanie potrzeb rynku.

Po więcej informacji na temat certyfikatów firmy, zapraszamy tutaj:

Po więcej informacji na temat metod mierzenia przydatności materaców matą X-Sensor zapraszamy tutaj:

 

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem dotyczącym zdrowego snu na naszym Blogu!

 

 

Drewmax to firma rodzinna, mająca siedzibę w Białce koło Makowa Podhalańskiego. Firma powstała w 2006 r., jednak jej początki sięgają kilkunastu lat wcześniej, kiedy rodzice założycieli rozpoczęli lokalny, drzewny biznes. Stolarstwo, produkcja mebli, szachów od lat były powszechne w tamtejszym regionie ze względu na dobry dostęp do surowców, a także fachowców w dziedzinie stolarstwa drzewnego. Do dziś korzystają z lokalnych dostaw wysokiej jakości drewna litego, z którego produkowane są nasze meble.
Inspiracją do powstawania nowych kolekcji są oczywiście klienci.
Tworząc nowe kolekcje doświadczony zespół projektantów dąży do realizacji potrzeb i marzeń naszych klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość mebli oraz uwzględniając aktualne trendy. Elastyczna produkcja pozwala na realizację zamówień i kolekcji dopasowanych jak najlepiej do przyszłych użytkowników. Pracownicy Drewmax z wieloletnim doświadczeniem produkują dla Państwa stylowe, komfortowe oraz przede wszystkim funkcjonalne i bezpieczne meble zarówno do domu, jak i ogrodu.

W naszej ofercie znajdują się meble sosnowe, dębowe i bukowe, ale również meble ogrodowe.

Drewmax swój sukces zawdzięcza przede wszystkim wysokiej jakości sprzedawanych mebli. Tworzą je tylko i wyłącznie z litego drewna. Do wykańczania mebli używają ekologicznych produktów z atestami. Starają się również wdrażać coraz to nowsze, przyjazne środowisku technologie w procesie produkcji.

 

 

Na górę strony