Wszystkie łóżka jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie, dostępne są zarówno w wersji standardowej, jak i na wymiar. Istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji boków, nóżek, czy wysokości wezgłowia. Mają Państwo również możliwość wyboru rodzaju tkaniny z której będzie wykonane obicie łóżka. Na specjalne zamówienie, wykonujemy również mocowane panele ścienne, pozwalające na stworzenie nowoczesnej i przytulnej sypialni. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty znajdziecie Państwo w zakładkach "Łóżka" oraz "Materace" po wejściu w zakładkę "Materiały".

Łóżka tapicerowane produkowane przez naszych partnerów to wysokiej jakości modele o różnych kształtach, bogatej kolorystyce tkanin, z różnymi opcjami dodatkowymi.

Mogą Państwo brać udział w projektowaniu swojego łóżka – mając wpływ nie tylko na wymiary, ale także na wzornictwo.

To Państwo decydują, czy łóżko ma być z pojemnikiem, czy bez pojemnika na pościel. Bez problemu zmierzymy się także z indywidualnym projektem Klienta.

Nasze łóżka wykonane są z litego drewna. Konstrukcja jest bardzo stabilna, a pojemnik bardzo mocny i odporny na uszkodzenia.

W celu indywidualnych preferencji dotyczących łóżek lub innych naszych produktów, serdecznie zapraszamy do kontaktu :)

 

Na górę strony