Program partnerski

Jesteś projektantem i współpracujesz z klientami, którzy szukają najlepszych rozwiązań dla swoich sypialni?

Zachęcamy do dołączenia do naszego programu partnerskiego! Skorzystaj wraz ze swoimi klientami z naszej oferty i zyskaj!

Markę "Esencja Snu" założyliśmy w październiku 2018 roku. Sami, zdecydowanie wcześniej, przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie branżowe, by dziś móc klientom zapewnić najwyższą jakość produktów oraz najlepszą obsługę. Oferując najwyższą jakość i podbijając serca zadowolonych klientów, skutecznie rozwijamy sieć naszych salonów. W ciągu 2 ostatnich lat otworzyliśmy 2 salony meblowe w Poznaniu, a już w 2021 roku pojawimy się w 5 kolejnych miastach Polski. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom wymarzonej wygody i komfortu. Dlatego właśnie dbamy o jak najlepszą dostępność naszych produktów oraz możliwość doświadczenia ich jakości na własnej skórze. Umiejętność odpowiadania na potrzeby klientów sprawiła, że staliśmy się jednym z najlepszych salonów meblowych w Poznaniu – na tym jednak nie poprzestajemy.

Współpracujemy tylko z najbardziej niezawodnymi producentami produktów najwyższej jakości z wieloletnim doświadczeniem na rynkach międzynarodowych. Są to marki: Materasso, Drewmax oraz Italcomfort.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz! Wyślemy Państwu wszelkie informacje potrzebne do podjęcia współpracy, m.in: katalogi, czy próbki materiałów i tkanin.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy!

 

Na górę strony